Stale pracujemy w dwóch obszarach: sportu i biznesu często następuje przenikanie się tych obszarów ale nie wpływa to na jednokierunkowość naszych strategii jakie tworzymy dla klientów.

Dla sportu

Dla biznesu

KONSULTING DLA SPORTU

KONSULTING DLA SPORTU

Sukces w sporcie to sukces finansowy

Pomagamy budować biznesową wartość projektów sportowych wykorzystując ich główne cechy do wzrostu programów sponsoringowych danego klienta.

Oceniamy potencjał dyscypliny sportu w stosunku do inwestowanych środków. Analizujemy krok po kroku podejmowane działania.

Pomagamy budować efektywną strategię marketingową dla podmiotów chcących inwestować w promocję poprzez sport. Pokazujemy, jakimi zasadami kierować się na etapie prowadzenia projektu sponsoringowego tak, aby osiągnąć zamierzone cele i maksymalny zysk.

KONSULTING DLA BIZNESU

KONSULTING DLA BIZNESU

Nasz atut to skuteczne budowanie strategii produktu

Analizujemy działania klienta prowadzone w przeszłości, analizy produktów konkurencyjnych oraz najnowszych trendów w grupie docelowej.

Środki przekazu dopasowujemy odpowiednio do profilu odbiorcy, aby przekaz trafił bezpośrednio do grupy docelowej.

Duże doświadczenie i stała analiza rynku pozwala nam planować działania często wybiegające poza podstawowe standardy komunikacji produktu.

Wykonujemy raporty analityczne zmierzające do określenia wybranych cech komunikacji lub działań wizerunkowych i marketingowych. Raporty połączone z określeniem i rekomendacją dalszych działań przekazujemy i prezentujemy na bieżąco swoim klientom.

Świadczymy kompleksowe usługi budowania relacji publicznych w otoczeniu sportu i biznesu. Tworzymy strategie, procesy i narzędzia komunikacji na każdym etapie współpracy z partnerami biznesowymi i mediami.

Realizacje

Obserwuj Nas

Obserwuj Nas