Jesteśmy agencją full service

- BONIVEST TO KOMPLEKSOWE WSPARCIE DLA TWOJEGO BIZNESU -

Jesteśmy agencją full service

- BONIVEST TO KOMPLEKSOWE WSPARCIE DLA TWOJEGO BIZNESU -

Od 2007 roku oferujemy kompleksowe usługi łączące sport z biznesem. Specjalizujemy się w zakresie konsultingu, komunikacji PR, organizacji imprez sportowych, eventów promocyjnych w skali krajowej i międzynarodowej.

 

W swojej działalności wykorzystujemy zdobytą wiedzę, doświadczenie, znajomość rynku i naszą pasję, którą jest sport. Wiemy, w jaki sposób operować dostępnymi narzędziami marketingowymi, aby wykorzystać potencjał sportu w biznesie. Doskonale sprawdzamy się w kreowaniu produktów marek poprzez innowacyjne i unikalne pomysły na działania komunikacyjne oraz ich realizacje.

 

Od 2013 roku budujemy dedykowane rozwiązania informatyczne, internetowe i mobilne nadające projektom nowy jakościowy wymiar. Zapewniamy kompleksowe wsparcie projektom w zakresie wdrażania i rozwoju, gwarantując przy tym najwyższą jakość i funkcjonalność rozwiązań. Jesteśmy Agencją stosunkowo młodą w sektorze IT, ale oferujemy pomysłowość i kreatywność w opracowaniu projektów informatycznych oraz rzetelne wykonanie.

Wyślij nam brief

  0

  Pomysłów na realizację projektu

  0

  Zorganizowanych imprez

  0

  Zadowolonych klientów

  0

  Wypitych filiżanek kawy

  OBSERWUJ NAS

  OBSERWUJ NAS