Diamentowa Rakietka 2015

Diamentowa Rakietka 2015

326
36
195
188
11
268

W

warszawskim Regent Warsaw Hotel już po raz drugi rozdane zostały Diamentowe Rakietki. Specjalnie zaprojektowane statuetki trafiły w ręce najlepszych tenisistów stołowych oraz instytucji i firm, które w sezonie 2013/2014 przyczyniły się do popularyzacji i rozwoju tenisa stołowego w Polsce i na świecie.

Poza Diamentowymi Rakietkami, przedstawiciele klubów wręczyli statuetki Super-Partnerów dla osób i firm, które miały największy wkład w funkcjonowanie danego zespołu Wschodzący Białystok Superligi. Dodatkowo Polski Związek Tenisa Stołowego ufundował dwie nagrody. Prezes PZTS Wojciech Waldowski nagrodził Odkryciem Roku Patryka Zatówkę z Olimpii-Unii Grudziądz, a pani Wiceminister Sportu i Turystyki Dorota Idzi przyznała wyjątkową paterę oraz okolicznościowe dyplomy reprezentacji kobiet jako Wyróżnienie Specjalne za brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Europy w Lizbonie.

Podczas gali Diamentowa Rakietka oprócz zawodników, trenerów i przedstawicieli wyróżnionych firm pojawili się także goście specjalni. Nagrody wręczali m. in. Jacek Gmoch i Karol Strasburger. Wyjątkowej atmosfery dodały również muzyczne występy Joanny Kwaśnik – finalistki programu X Factor oraz pokaz iluzji w wykonaniu duetu Kreators.

KLIENT

Polska Superliga Tenisa Stołowego

ZAKRES DZIAŁAŃ

Kompleksowa organizacja Gali

STRONA WWW KLIENTA