Grubba Polish Champions 2015

Grubba Polish Champions 2015

bonivest-tenis-stolowy-marketing-agencja
DSC_4888
DSC_6088
bonivest-tenis-stolowy-marketing
DSC_5285
DSC_5496
DSC_4638
DSC_5374
DSC_4599

Kolejna edycja turnieju Grubba Polish Champions 2015 zgromadziła w sumie 70 tysięcy widzów, którzy w tym czasie odwiedzili centrum handlowe i wzięli udział w uhonorowaniu postaci Andrzeja Grubby.

Tegoroczna edycja Grubba Polish Champions – Turnieju Mistrzów w Tenisie Stołowym zapowiadała prawdziwe święto tej dyscypliny w Polsce. Przy pingpongowych stołach otoczonych trybunami na kilkaset miejsc, w niecodziennej scenerii centrum handlowego wystąpiły gwiazdy światowego formatu: Jean-Michel Saive, Jorgen Persson, Lucjan Błaszczyk i Daniel Górak, upamiętniając w ten sposób postać Andrzeja Grubby – najlepszego polskiego tenisisty stołowego w historii.

Po raz pierwszy w tak prestiżowym wydarzeniu sportowym, obok znanych na całym świecie nazwisk, wystąpili przedstawiciele młodszego pokolenia. To właśnie piątek jako dzień inauguracji tegorocznej edycji GPCh był przeznaczony na rywalizację szkółek tenisa stołowego. Ostatecznie najlepszym zespołem dziecięcym okazała się Bogoria Grodzisk Mazowiecki, która w finale pokonała drużynę Dekorglassu Działdowo. Przedstawiciele obu drużyn z najlepszym bilansem indywidualnym, otrzymali cenny bonus w postaci wystąpienia przed publicznością tuż przed niedzielnym Turniejem Mistrzów, który na żywo można było obejrzeć na kanale Sportklub.

Wszyscy kibice tenisa stołowego mogli podziwiać w akcji również zawodników Wschodzący Białystok Superligi – Filipa Szymańskiego, Xu Wenlianga, Andrew Baggalley’a – aktualnego mistrza świata w Pingpongu oraz jednego z nielicznych w Polsce defensorów – Michała Murawskiego z GLKS Nadarzyn. Dodatkową atrakcją sobotniego południa był Turniej Strażaków, w którym najlepszy okazał się Sebastian Lubaś z Rzeszowa.

Niedzielna, czyli finałowa odsłona Grubba Polish Champions rozpoczęła się Kliniką Tenisa Stołowego dla Najmłodszych. W roli trenerów zobaczyliśmy Jean-Michela Saive’a, Joergena Perssona, Lucjana Błaszczyka i Daniela Góraka. W otwartym dla wszystkich treningu wzięło udział kilkadziesiąt młodych adeptów ping ponga, którzy do samego końca dopingowali swoich starszych bohaterów.

Wisienką na torcie 2. edycji Grubba Polish Champions – Turnieju Mistrzów była pokazowa rywalizacja dwóch Polaków – Lucjana Błaszczyka i Daniela Góraka oraz reprezentanta Belgi Jean-Michela Saive’a i mistrza świata z 1991 roku Joergena Perssona. W pierwszej ostatecznie zwyciężył aktualny mistrz Polski z Grodziska Mazowieckiego – Daniel Górak, a w drugiej, po zaciętych pięciu setach wygrał Belg i dzięki temu obronił tytuł sprzed roku. Miniony weekend z tenisem stołowym w CH Blue City dostarczył sportowych emocji na najwyższym światowym poziomie oraz mnóstwo dobrej zabawy, a to z kolei doskonały dowód na to, że tenis stołowy to sport dla wszystkich.

KLIENT

Polska Superliga Tenisa Stołowego

ZAKRES DZIAŁAŃ

Kompleksowa organizacja imprezy
Pozyskanie sponsorów i partnerów
Promocja imprezy w mediach

STRONA WWW KLIENTA